Popište nám váš bazén snů

a my se rádi postaráme o jeho realizaci. Značkové bazény dodáváme do českých domácností už od roku 2003 a specializujeme se na luxusní nadzemní nebo částečně zapuštěné bazény. Prohlédněte si náš sortiment na stránkách nebo v našem showroomu v Moravanech u Brna.

Venkovní vířivky a swim spa

Již od roku 2005 oceňují naši zákazníci výhody legendárních kanadských vířivek Arctic Spas. V naší nabídce najdete také celoroční bazény - swim spa Arctic, moderní finské vířivky Novitek a značkové koupací sudy Kirami.
 


NOVINKY 2024

Nové modely minibazénů Laghetto

Využijte naše akční nabídky

Prohlédněte si naše aktuální akční nabídky pro bazény, vířivky a další sortiment.

Jsme BASPA

a rádi vám pomůžeme při výběru bazénu nebo vířivky. Jsme vám k dispozici, ať už máte přesnou představu nebo se myšlenkami na bazén či vířivku teprve začínáte zabývat. Nejprve se pobavíme o vašich přáních a potřebách, navrhneme vhodné řešení, zpracujeme podrobnou nabídku a nakonec projekt zrealizujeme.
Bazén nemá chybu, dnes jsme si perfektně zaplavali. Vaši firmu budu všem doporučovat. Po dokončení okolních úprav pošleme foto a rádi Vás kdykoliv uvidíme. 
paní K., dřevěný bazén Wood Line

 

Zakoupená vířivá vana od firmy BASPA je v energetické třídě na špičce. Po jednoročním provozu jsme zjistili že vířivka má neuvěřitelně malou spotřebu, i při častém zimním provozu jsme zaregistrovali minimální zvýšení elektrické energie. 
Vířivka Arctic Spas - Yukon, pan Z
Byli jsme zcela spokojeni a firmu jsme doporučili sousedům.
Bazén DV Diva, paní S.
Na úvod musím napsat, že jsme se SwimSpa maximálně spokojeni a vřele každému doporučuji. Denně ji využíváme a hodnotíme ji jako jednu z nejlepších součástí našeho domu.
Celoroční bazén Wolverine, pan V.
S bazénem jsme velmi spokojeni, po celé léto jsme ho hodně využívali. Děkuji za vstřícné jednání a oběma technikům, co bazén montovali, za jejich preciznost a odbornost při práci a milé vystupování.
Bazén BASPA-WOOD OCTO, pan H.
Fotky tohoto bazénu Laghetto Classic nám poskytnul jeho majitel, který jej před 22 lety pořídil v Itálii a nyní u nás nakupuje spotřební materiál. Krásná demostrace kvality použitých materiálů, bazén je v perfektním stavu a dokonale slouží svému účelu.
22 let starý bazén Laghetto Classic, pan K.
Když jsme vybírali swim spa, navštívili jsme hodně showroomů. Teprve u vás jsme však pochopili, co je při výběru nejdůležitější. Oceňujeme vysokou odbornost a ochotu, se kterou jste se nám věnovali. Dodávka se uskutečnila ve sjednaném termínu, instalace byla rychlá, provozní zaškolení na vysoké úrovni. Také s kvalitou produktu jsme naprosto spokojeni, naše hodnocení je tedy pět z pěti!
Venkovní vířivka Arctic Fox - manželé R.