Bazény DV Musa

Oáza klidu, fyzické i psychické relaxace v příjemně teplé vodě s jemnou bublinkovou masáží.
Dolce Vita MUSA
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
+420 777 099 687
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
Showroom
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Schůzka v showroomu

Bazény DV Musa

Mimořádný úspěch relaxačních bazénů DV PLAYA vedl k rozšíření této řady o nový model MUSA. Také tento minibazén se díky své kompaktní konstrukci s integrovanou filtrací vejde i do stísněných prostorů, nižší hladina vody znamená snížené zatížení na 1 m2, což dává možnost instalace na terase či větším balkonu.

Bazén MUSA nabízí každodenní regeneraci v teplé vodě s bublinkovou masáží. Příjemné pocity navodí také jedinečný vzhled bazénu MUSA, který mu propůjčuje kombinace světlých ratanových panelů s širokými vlákny a měkkého obvodového lemu z voděodolného materiálu Sky Nautico.

Výhody bazénů Dolce Vita Musa 

 • minimální stavební příprava – potřebujete pouze dostatečně únosnou, rovnou podkladní plochu a přívod elektro 230 V
 • velmi rychlá montáž, koupete se v den dodání
 • montážní stavebnice – bazén se dá snadno dostat kamkoliv
 • snížené zatížení na 1 m2 – možnost instalace na terasách a balkonech*
 • integrovaná filtrace skrytá v zadní části bazénu
 • v ceně je zahrnuto také podhladinové LED osvětlení
 • vířivka s ohřevem
 • mobilita – bazén Musa je možno snadno přestěhovat
 • pětiletá záruka na konstrukci a vodotěsnost bazénové fólie
* - přitížení na 1 m2 od napuštěného bazénu DV Musa je cca 660 kg, v případě potřeby prosím prověřte únosnost vaší terasy se statikem

Dostupné varianty

Modely Dolce Vita Musa

Modely Dolce Vita Musa
 • Bazén DV Musa nabízíme ve dvou velikostech s rozměry:
  • MUSA 1 ->  2,40 x 2,08 x 0,73 m (vnitřní rozměry 1,51 x 1,72 m, hloubka 0,55 m)
  • MUSA 2 ->  3,42 x 2,08 x 0,73 m (vnitřní rozměry 2,53 x 1,72 m, hloubka 0,55 m).
Bazén  je vybaven vybaven integrovanou filtrací a LED osvětlením, navíc je vybaven vzduchovým kompresorem pro bublinkovou koupel, průtokovým elektrickým ohřevem, řídicím systémem a tepelně-izolačním hladinovým krytem.

Materiály a technická řešení

Integrovaná filtrace

Integrovaná filtrace
Bazén je vybaven integrovanou filtrací obsahující skimmer, zpětnou trysku, samonasávací čerpadlo a jemný polypropylenový filtr. Vše je umístěno v zadní časti bazénu pod krytem s dobrým přístupem.

Vnější opláštění Musa

Vnější opláštění Musa
Obvodový plášť tvoří panely z umělého ratanu s širokými vlákny v bílé barvě. Tento esteticky výrazný prvek  propůjčí minibazénu Musa jedinečný vzhled. 

Obvodové polštáře Musa

Obvodové polštáře Musa
Po celém obvodu bazénu Musa je měkce polstrovaný lem, pevně kotvený k nosné konstrukci bazénu. Relaxační prostor bazénu se tak nachází i mimo vodní plochu a láká ke sdílení společné radosti. Rozšířená část kryje technický prostor a perfektně se hodí jako lehátko ke slunění.
Výplň obvodových polštářů bazénu Musa je tvořena nenasákavou pěnou, potah v barvě oblačné šedi je z  vodoodpudivého materiálu Sky Nautico, které lze snadno čistit.

Světlo - Musa

Světlo - Musa
Každý bazén Musa je standardně vybaven bílým podhladinovým světlem, které dodá romantickou atmosféru večernímu koupání.
Toto osvětlení kombinuje vysoký světelný výkon s nízkou spotřebou energie (méně než 4 W) a velkou odolností.
Ovládací tlačítko světla je diskrétně integrováno do vnitřního prostoru bazénu, stejně jako spínací tlačítko bublinkové masáže.

Kovová konstrukce Musa

Kovová konstrukce Musa
Samonosná kovová konstrukce bazénu je vyrobena z žárově zinkované oceli ZVS TEC, spojovací prvky jsou z nerezové oceli, lišta pro osazení fólie je hliníková. Záruka na životnost konstrukce je 5 let. 
Zásadní inovací bazénu Musa je spojení nosné konstrukce s pohledovou částí - obkladem ze sysntetického ratanu.

Bazénová folie Musa

Bazénová folie Musa
Vodotěsnost bazénu Musa zajišťuje bazénová fólie s polyesterovou výztužnou membránou a speciální povrchovou úpravou proti skvrnám a UV záření. Počítačem řízené řezání, svařování fólie a kontrola vodotěsnosti spojů probíhají přímo ve výrobním závodě Laghetto v Itálii v souladu s normou ISO 9001.

Řídicí jednotka

Řídicí jednotka
Tento inovativní systém dává uživateli možnost ovládat jemnou vzduchovou masáž a systém vyhřívání, který prodlouží koupací sezónu o několik týdnů. Skříň řídicí jednotky je umístěná v technickém prostoru bazénu a zahrnuje recirkulační čerpadlo 230 V/ 115 W s maximálním průtokem 7.000 l/h. Součástí je také elektrický průtokový ohřev 2 kW/ 230 V s resetovatelnou tepelnou ochranou. Jeho výkon zajistí dosažení teploty vody o 15 C° vyšší, než by byla teplota vody v nevyhřívaném bazénu za stejných podmínek (platí při používání dodaného hladinové izolace). Integrován je rovněž vzduchový masážní systém s dmychadlem 230V a výkonem 700W, stejně jako transformátor pro napájení bílého LED osvětlení. Řídicí jednotka je doplněna displejem s klávesnicí pro ovládání teploty vody, filtračních cyklů, ventilátoru pro vzduchovou masáž a zapínání LED světla.
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
+420 777 099 687
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
Showroom
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Schůzka v showroomu