Tell us about your dream pool

and we will take care of the rest. We are a retailer and builder of private swimming pools in the Czech Republic since 2003. Look for more details on our website or visit our showroom in Moravany.

Spas and Hot Tubs

We are a dealer of Canadian brand Arctic Spas in the Czech Republic since 2005. We are pleased to offer also all-weather pools Arctic, rotomolded Dream Maker Spas and hot tubs Kirami.
 

Check our current offers

Great special offers for swimming pools, spas and hot tubs.

We are BASPA

and we are ready to help you with your swimming pool or spa project. No matter if you already have a clear idea or just started thinking about it, do not hesitate to get in touch with us.  We will first find out your needs and requirements, suggest a solution, make a detailed quotation and finally take care of the project.
Bazén nemá chybu, dnes jsme si perfektně zaplavali. Vaši firmu budu všem doporučovat. Po dokončení okolních úprav pošleme foto a rádi Vás kdykoliv uvidíme. 
paní K., dřevěný bazén Wood Line

 

Zakoupená vířivá vana od firmy BASPA je v energetické třídě na špičce. Po jednoročním provozu jsme zjistili že vířivka má neuvěřitelně malou spotřebu, i při častém zimním provozu jsme zaregistrovali minimální zvýšení elektrické energie. 
Vířivka Arctic Spas - Yukon, pan Z
Byli jsme zcela spokojeni a firmu jsme doporučili sousedům.
Bazén DV Diva, paní S.
Na úvod musím napsat, že jsme se SwimSpa maximálně spokojeni a vřele každému doporučuji. Denně ji využíváme a hodnotíme ji jako jednu z nejlepších součástí našeho domu.
Celoroční bazén Wolverine, pan V.
S bazénem jsme velmi spokojeni, po celé léto jsme ho hodně využívali. Děkuji za vstřícné jednání a oběma technikům, co bazén montovali, za jejich preciznost a odbornost při práci a milé vystupování.
Bazén BASPA-WOOD OCTO, pan H.
Fotky tohoto bazénu Laghetto Classic nám poskytnul jeho majitel, který jej před 22 lety pořídil v Itálii a nyní u nás nakupuje spotřební materiál. Krásná demostrace kvality použitých materiálů, bazén je v perfektním stavu a dokonale slouží svému účelu.
22 let starý bazén Laghetto Classic, pan K.
Když jsme vybírali swim spa, navštívili jsme hodně showroomů. Teprve u vás jsme však pochopili, co je při výběru nejdůležitější. Oceňujeme vysokou odbornost a ochotu, se kterou jste se nám věnovali. Dodávka se uskutečnila ve sjednaném termínu, instalace byla rychlá, provozní zaškolení na vysoké úrovni. Také s kvalitou produktu jsme naprosto spokojeni, naše hodnocení je tedy pět z pěti!
Venkovní vířivka Arctic Fox - manželé R.