Automatický kryt Covana

Vsaďte na designové zakrytí vaší vířivky a dopřejte si ten největší možný komfort.

Covana™ je unikátní, plně automatický systém, který neplní jen funkci termokrytu, ale zároveň funguje jako soukromý altánek. Otočením klíčku kryt automaticky vyjede nahoru a vy tak máte volný přístup k vaší vířivce. Jednoduchost systému Covana™ vám dovolí užívat vířivku častěji a příjemněji.
Zakrytí vířivek

Výhody automatického zakrytí vířivek

Bezpečnost

Bezpečnost

COVANA vaši vířivku nejen uzavře, ale také zabezpečí. Zabráníte tak nežádoucímu vstupu dětí nebo cizích osob.
Úspora energie

Úspora energie

Tepelně izolační vlastnosti krytu COVANA výrazně převyšují parametry většiny běžných termokrytů, obvodové těsnění navíc minimalizuje odpařování vody.
Soukromí

Soukromí

Rolovací zástěny z naší nabídky příslušenství poskytnou dostatek soukromí a dodatečnou ochranu před povětrností.
Trvanlivost

Trvanlivost

Díky vysoké kvalitě použitých materiálů - hliníkové konstrukci a pevné termoplastické střeše z ABS – vydrží kryt COVANA nejméně tak dlouho, jako vaše vířivka.
Pro každé počasí

Pro každé počasí

Kanadský výrobek obstojí v těch nejdrsnějších klimatických podmínkách. Zatímco mnohé termokryty nesnesou větší sněhové zatížení, stanovou střechu COVANA Oasis můžete zvednout dokonce i se sněhovou nadílkou.
Univerzální

Univerzální

Automatické altány COVANA jsou kompatibilní s většinou značek a rozměrů vířivek na trhu. Požadavky na stavební přípravu jsou minimální a samotná instalace je jednoduchá.
Plně automatický systém

Plně automatický systém

Méně námahy, více pohodlí. COVANA je jediný automatický altán, jehož střecha se zvedá a spouští pouhým otočením klíčku.
Dva v jednom

Dva v jednom

Tento inovativní výrobek spojuje výhody termokrytu a zastřešujícího altánu. Svou perfektně tepelně izolovanou vířivku si nyní můžete užívat bez ohledu na počasí.
Inovativní design

Inovativní design

Čtyři modelové varianty usnadní integraci altánu COVANA do prostředí s moderní i tradiční architekturou. Po uzavření vířivky navíc nic nebrání volnému výhledu do zahrady.