Vířivky Arctic Spas

Legendární značka Arctic Spas má svůj domov v provincii Alberta v západní Kanadě a její výrobní závod v Thorsby je vůbec nejseverněji položeným provozem na výrobu vířivek na světě. Spolehlivý a efektivní provoz i v těch nejnáročnějších podmínkách je jedním ze základních znaků, kterými vířivky Arctic Spas vynikají.
Arctic Spas

Vířivky Arctic Spas - opravdu na ven 

Samonosná kompozitní skořepina vířivek Arctic Spas je nejpevnější v oboru a proto na její vodotěsnost můžeme poskytnout doživotní záruku. K výrobě jsou použity pouze ty nejkvalitnější komponenty, perfektní obvodová izolace a silný termokryt se přitom postarají o ekonomický provoz i v nejtěžších mrazech. Pod tradičním kabinetem z krásného dřeva kanadského červeného cedru se skrývají nejmodernější technologie zahrnující např. systém světelných trysek Ultimate Lights, automatickou dezinfekci Spa Boy s využitím slané vody či konektivitu OnSpa umožňující ovládání i monitoring vířivky z kteréhokoliv místa na světě s přístupem k internetu.

Vířivky Arctic Spas jsou již více než dvacet let proslulé svým nekompromisním přístupem ke kvalitě, nezaměnitelným vzhledem i technologickou vyspělostí.
 
 

Výroba vířivek Arctic Spas

Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
+420 602 545 067
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Showroom Moravany
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Chci schůzku v showroomu