Dřevěné bazény

Objevte kouzlo dřeva ve vaší zahradě. Nabízíme dřevěné bazény v široké škále tvarů a rozměrů.

Pokud chcete, aby váš nový bazén padl zahradě jako ulitý, zvolte způsob osazení podle konfigurace terénu. Můžete mít plně zapuštěný bazén s terasou, polozapuštěný do svahu, nebo zcela nadzemní bez výkopů a zemních prací. 
Dřevěné bazény

Výhody dřevěných bazénů

Osvědčený stavební materiál

Osvědčený stavební materiál

Dřevo je po staletí používaný a osvědčený stavební materiál, jehož vynikající přirozená odolnost může být vhodným ošetřením dále znásobena.
Izolační schopnost

Izolační schopnost

Stěna dřevěného bazénu tloušťky 45 mm má výbornou tepelně-izolační schopnost a umožní udržet požadovanou teplotu vody i při nadzemní instalaci mnohem lépe než jiné materiály.
Řešení pro každého

Řešení pro každého

Dřevěný bazén umíme snadno integrovat do jakéhokoliv prostředí. U standardních modelů i v případě řešení na míru můžete vybírat osazení od plně zapuštěného až po nadzemní bazén.
Kompaktní rozměry

Kompaktní rozměry

Jestliže máte omezený přístup na pozemek, zaujme vás, že dřevěné bazény se vyrábí jako montážní stavebnice a veškeré potřebné součásti snadno proneseme běžnými dveřmi např. přes obytnou část řadového rodinného domu.
Snadná montáž

Snadná montáž

Dřevěný bazén nevyžaduje náročnou stavební přípravu, jeho montáž je rychlá a jednoduchá. Zpravidla se můžete začít koupat do týdne od zahájení instalace.
Obnovitelný zdroj

Obnovitelný zdroj

Použití dřeva jako obnovitelného zdroje s certifikací PEFC znamená minimální zátěž pro životní prostředí a ekologicky šetrný přístup.

Typizované dřevěné bazény

V naší rozsáhlé nabídce dřevěných bazénů naleznete různé velikosti, tvary a úrovně výbavy tak, abychom dokázali vyhovět rozličným prostorovým i estetickým požadavkům. Volit můžete také způsob osazení ve vztahu k okolnímu terénu. Pro nejmenší plavce pak máme v nabídce jedinečné dětský bazén Pistoche s proměnnou hloubkou.

Řešení na míru

Pokud by někdo mezi typizovanými variantami nenašel tu pravou, můžeme navrhnout a vyrobit také bazén na míru. Fantazii se meze nekladou a v rámci výrobních možností se pokusíme maximálně vyhovět všem požadavkům. Doporučujeme osobní schůzku v naší vzorkové prodejně v Moravanech nebo na místě plánované instalace.