Celoroční bazény Arctic

Spojte to nejlepší ze světa bazénů i vířivek. Celoroční bazény neboli swim spa Arctic vám umožní venkovní koupání v létě i v zimě!

Pokud si chcete pořídit prostor pro relaxaci dostupnou v každém ročním období, anebo zkrátka váháte jestli raději bazén nebo vířivku, právě jste našli řešení.
 
Celoroční bazény Arctic

Výhody celoročních bazénů Arctic

Perfektní tepelná izolace

Perfektní tepelná izolace

Jedinečný systém naší obvodové tepelné izolace FreeHeat™ je zcela zásadní pro ekonomicky přijatelný celoroční provoz venkovního bazénu.
Skořepina s doživotní zárukou

Skořepina s doživotní zárukou

Základ celoročního bazénu Arctic tvoří samonosná kompozitní skořepina s doživotní zárukou vodotěsnosti.
Nejlepší termokryt na světě

Nejlepší termokryt na světě

Díky unikátní technologii je náš termokryt Mylovac™ perfektně tepelně izolovaný a současně dostatečně pevný, aby unesl sníh i jinou zátěž.
Relaxace na míru

Relaxace na míru

Široká nabídka modelů a variant umožňuje vybrat celoroční bazén přesně podle vašich potřeb. Zvolit si můžete počet trysek, čerpadel, provedení kabinetu i další vybavení a doplňky.
Servisní přístup

Servisní přístup

Celoroční bazén Arctic je standardně vybavený dvířky, která umožňují servisnímu technikovi bezproblémový přístup k srdci bazénu.
Automatická péče o vodu

Automatická péče o vodu

Systém Spa Boy hlídá čistotu vody za vás. Zapomeňte na ruční testování pH a doplňování bazénové chemie.

Vířivka a bazén v jednom 365 dní v roce!

Rodinný bazén na zahradě je snem řady domácností. Mnohé však odradí náročnost souvisejících zemních a stavebních prací a v našich klimatických podmínkách také limitované využití omezené pouze na letní sezónu.

Celoroční venkovní bazény Arctic

Představte si však bazén, který vám přivezeme již kompletní, včetně zabudované filtrace s vysokou účinností a včetně systému automatické dezinfekce. Bazén, který nevyžaduje vůbec žádné výkopy a stavební práce, který stačí pouze postavit na zpevněnou rovnou plochu, připojit k přívodu elektro a napustit vodou.

Bazén, který má integrovaný elektroohřev i protiproud, perfektní obvodovou izolaci a bezpečný termokryt, což vám zajistí celoroční využití při dokonalé kontrole nákladů.
Bazén, který vám přinese spoustu zábavy, relaxace i sportovního vyžití, zvýší hodnotu vaší nemovitosti, ale současně vás díky své mobilnosti může doprovázet, pokud byste se rozhodli přestěhovat.

Takové jsou pouze celoroční bazény od Arctic Spas, vyrobené z prvotřídních materiálů, vybavené nejmodernější technologií, dodávané „ready-to-use“ a rozsahem svého využití několikanásobně převyšující tradiční bazény.
 
Více informací o vířívkách a celoročních bazénech (swimspa) kanadské značky Arctic Spas naleznete na samostatných stránkách:
 
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
+420 602 545 067
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Showroom Moravany
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Chci schůzku v showroomu