Nábytek IKONO pro všechny příležitosti

Komfortní pohovky a sedačky pro celoroční venkovní použití.
Nábytek IKONO pro všechny příležitosti

Dostupné varianty

IKONO LIVING

IKONO LIVING
Užívejte si slunečné dny i vlahé letní večery venku. Modulární systém našich pohovek se přizpůsobí Vašemu prostoru a Vašim požadavkům na komfort. Díky plnému polstrování si náš nábytek udržuje příjemnou teplotu a významně prodlouží venkovní sezónu. I při dešti a sněžení zůstává nábytek venku na terase a je celoročně připraven k použití.

Také interiérové wellness a spa zóny jsou přímo předurčeny pro pohovky IKONO. Díky lotosovému efektu stéká tekutina z povrchu po kapkách a nábytek je efektivně chráněn před vlhkostí. Proto ani voda upravovaná chlorem nepoškodí strukturu či barevnost potahové látky. Využijte svou relaxační zónu na maximum a načerpejte energii a sílu na pohodlných pohovkách.
 

VENKU JAKO DOMA

VENKU JAKO DOMA
Žití venku je téma dne. Venkovní kuchyně již nyní umožňují trávení části našeho dne na zahradě. Díky nábytku IKONO se však nově také venkovní terasa mění na plnohodnotnou obytnou a relaxační zónu. Tento nábytkový systém Vám umožní sjednotit sestavy k sezení a k ležení, aniž by to znamenalo omezení jejich funkcionality.

Jídlo spojuje a pokud se při něm navíc pohodlně sedí, prodlužuje se čas strávený společně s blízkými. Náš samostatný systém pro gastronomické provozy je s oblibou používán také pro privátní jídelní kouty uvnitř nebo na venkovní terase. Tato víceúčelovost umožní plnohodnotné uplatnění venku nebo uvnitř domu.
 

HOTELY, GASTRO I KANCELÁŘE

HOTELY, GASTRO I KANCELÁŘE
Flexibilita systému IKONO se skvěle uplatní také v hotelech, penzionech a gastronomických provozech. Široký sortiment modulů umožní vytvořit řešení na míru a určitě oceníte také výjimečnou odolnost i ve venkovním prostředí.
IKONO navíc nabízí speciální moduly pro zařízení kancelářských prostor vybavené elektroinstalačními doplňky, díky kterým v područkách najdete integrované zásuvky, UCB porty či LED osvětlení. S návrhem uspořádání rádi pomůžeme a poskytneme také veškeré podklady pro zapracování do projektové dokumentace.
 

Materiály a technická řešení

Modularita

Modularita
IKONO nabízí ucelenou škálu rozměrových variant sedaček, opěrek a područek, které je možno vzájemně kombinovat.  Díky patentovaným svorkám lze jednotlivé moduly nejen bezpečně a pevně spojit, sestavu je však také možno kdykoliv snadno rozebrat a instalovat jiným způsobem.

Skladba modulů

Skladba modulů
Konstrukční skladba modulů IKONO je pro jejich vzhled a funkčnost zcela zásadní. Vše začíná pevným hliníkovým rámem s výškově nastavitelnými nohami. Patentované hliníkové profily garantují pevnost a stabilitu nábytku IKONO za všech okolností. Dynamické odpružení zajistí sklolaminátový rošt a vysokého komfortu sezení je dosaženo několika pěnovými vrstvami různých pevností. Vodotěsný potah zaručí maximální odolnost i při velmi špatném počasí a vysoké vlhkosti vzduchu, rozdíl mezi venkovním a vnitřním prostředím pak přestane hrát roli díky vrchnímu potahu z vodoodpudivé látky Sunbrella®. Na jejím speciálně upraveném povrchu tekutina díky „lotosovému efektu“ vytváří kapky a místo vsakování odtéká.

Potahy

Potahy
Všechny vrchní potahy IKONO se vyznačují vysokou UV odolností a vodoodpudivostí. Jsou snadno čistitelné a mají certifikát OEKO-TEX® Standard 100. Vedle nejžádanějších barev Dark Taupe a Carbon Beige můžete vybírat z celé palety pestrých barev. Nic nebrání také vytvoření kontrastu např. použitím polštáře jiné barvy. Pro interiéry navíc nabízíme také luxusní potahy z anilinové kůže ve stylu vintage. Jako přírodní materiál získává tento potah časem výrazný a jedinečný vzhled

Příslušenství

Příslušenství
Uživatelský komfort je možno zvýšit pomocí praktických doplňků ze sortimentu IKONO. Stín nezbytný v letních dnech poskytne slunečník, pro odložení nápoje či knihy poslouží stolek z lisovaného laminátu. Pohodlí posezení zvýší polštáře a podhlavníky.
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
+420 602 545 067
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Showroom Moravany
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Chci schůzku v showroomu