Dětský bazén Pistoche

Krásný, stabilní a velmi bezpečný. Bazén Pistoche je skvělým místem, kde se malé děti seznámí s vodou. Díky nastavitelné hloubce vody roste s vaším dítětem a zodpovědným rodičům přitom poskytne všechny prostředky k zajištění bezpečnosti.
 
Dětský bazén Pistoche


Dětský bazén Pistoche

Minibazén Pistoche byl navržen pro radost těch nejmenších se zřetelem na jejich bezpečí. Je to jediný minibazén na trhu, který je vybaven integrovaným samonavíjecím krytem a filtrací s nastavitelnou hloubkou vody. 

 

Kompletně vybavenou montážní stavebnici dodáváme jako paletovou zásilku až na místo určení. Objednat můžete nejvýhodněji a s dopravou zdarma v našem e-shopu.
 

Jedinečný dětský minibazén

Materiály a technická řešení

Bezpečnostní samonavíjecí kryt

Bezpečnostní samonavíjecí kryt
Bazén Pistoche je vybaven bezpečnostní plachtou s navijákem pod horním hliníkovým lemem bazénu. Kromě zabezpečení ochrání plachta bazénovou vodu před spadem nečistot a výrazně sníží odpařování a tepelné ztráty. Tento bezpečnostní kryt unese váhu malého dítěte.

Bazén, který roste s vašimi dětmi

Bazén, který roste s vašimi dětmi
Bazén Pistoche je vybaven kvalitní kartušovou filtrací, která může být umístěna v jednom ze čtyř rohů bazénu. Výšku skimmeru filtrace přitom můžete přizpůsobit požadované hloubce vody, a to od 40 cm pro nejmenší děti, až po 60 cm pro začínající plavce.

Optimální rozměry

Optimální rozměry
Díky svým kompaktním rozměrům může bazén Pistoche najít své místo kdekoliv, přitom ale perfektně stačí potřebám svých malých uživatelů. Vnitřní rozměry bazénu jsou 2,00 x 2,00 x 0,64 m, vnější rozměry včetně lemu jsou 2,26 x 2,26 x 0,68 m.

Balení a doprava

Balení a doprava
Bazén Pistoche je koncipován jako stavebnice pro rychlou montáž svépomocí. Dodáváme jako paletovou zásilku na území ČR, doprava je zahrnuta v ceně. Dřevěná konstrukce je na paletě rozměrů 0,61 x 2,30 x 0,45 m (150 kg), vodotěsná fólie a další vybavení je v krabici 0,40 x 0,40 x 0,60 m (10 kg). 
Lukáš Dušek - e-shop
Lukáš Dušek - e-shop
+420 602 774 195
Lukáš Dušek - e-shop
E-shop BASPA
Bazény, vířivky a jejich příslušenství
Podívat se do e-shopu