All Weather Pools

Luxury of a swimming pool and spa in the comfort and privacy of your own home.

Our All Weather Pools bridge the gap between hot tub, spa and pool. Enjoy the benefits of a pool at home, all year, in any weather, with the efficiency and low maintenance that comes with an Arctic Spas tub.

 

All Weather Pools

Výhody celoročních bazénů Arctic

Perfektní tepelná izolace

Perfektní tepelná izolace

Jedinečný systém naší obvodové tepelné izolace FreeHeat™ je zcela zásadní pro ekonomicky přijatelný celoroční provoz venkovního bazénu.
Skořepina s doživotní zárukou

Skořepina s doživotní zárukou

Základ bazénu Arctic tvoří samonosná skořepina, výrobce na ní proto nešetří a používá prémiové materiály a osvědčené postupy.
Nejlepší termokryt na světě

Nejlepší termokryt na světě

Díky unikátní technologii je kryt CastCore Mylovac™ dostatečně pevný, aby unesl sníh i jinou zátěž, a současně perfektně izolovaný.
Relax na míru

Relax na míru

Široká nabídka modelů a variant umožňuje vybrat celoroční bazén přesně podle vašich potřeb. Zvolte si počet trysek, barvu, osvětlení, ozvučení nebo další vybavení.
Servisní přístup

Servisní přístup

Celoroční bazén Arctic je standardně vybavený dvířky, která umožňují servisnímu technikovi bezproblémový přístup k srdci bazénu.
Automatická péče o vodu

Automatická péče o vodu

Systém Spa Boy hlídá čistotu vody za vás. Zapomeňte na ruční testování pH a doplňování bazénové chemie.

Vířivka a bazén v jednom!

Rodinný bazén na zahradě je snem řady domácností. Mnohé však odradí nesmírná náročnost souvisejících zemních a stavebních prací a v našich klimatických podmínkách také limitované využití omezené pouze na letní sezónu.

Celoroční venkovní bazény Arctic

Představte si však bazén, který vám přivezeme již kompletní, včetně zabudované filtrace s vysokou účinností a včetně systému automatické dezinfekce. Bazén, který nevyžaduje vůbec žádné výkopy a stavební práce, který stačí pouze postavit na zpevněnou rovnou plochu, připojit k přívodu elektro a napustit vodou.

Bazén, který má integrovaný elektroohřev i protiproud, perfektní obvodovou izolaci a bezpečný termokryt, což vám zajistí celoroční využití při dokonalé kontrole nákladů.
Bazén, který vám přinese spoustu zábavy, relaxace i sportovního vyžití, zvýší hodnotu vaší nemovitosti, ale současně vás díky své mobilnosti může doprovázet, pokud byste se rozhodli přestěhovat.

Takové jsou pouze celoroční bazény od Arctic Spas, vyrobené z prvotřídních materiálů, vybavené nejmodernější technologií, dodávané „ready-to-use“ a rozsahem svého využití několikanásobně převyšující tradiční bazény.
Vlastimil Zhoř - spas and hot tubs
Vlastimil Zhoř - spas and hot tubs
+420 602 545 067
Vlastimil Zhoř - spas and hot tubs
Showroom Moravany
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Showroom visit