KIRAMI Premium

V naší nejvyšší řadě KIRAMI Premium jsme koupání v horkém sudu pozvedli na novou úroveň. Najdete zde všechny naše celodřevěné sudy WOODY v provedení z výběrového červeného cedru, designovým unikátem je luxusní HOT TUB Pearly. Pro zájemce o horkou koupel s hydromasáží jsou určeny nové modely FLOW.
KIRAMI Premium

Dostupné varianty

Sudy Kirami Premium

Sudy Kirami Premium
Seznam modelů Vnější obložení Vnitřní povrch Ohřevy  
Premium Woody Tiny Červený cedr Červený cedr MICU  
Premium Woody M Červený cedr Červený cedr CUBE  
Premium Woody L Červený cedr Červený cedr TUBE-WOOD  
Premium Pearly M Dle výběru Plast Champagne CUBE  
Novinky:        
Premium Steady Flow Dle výběru Šedá Elektrický 3 kW (nebo navíc MACU)  
Premium Tiny Flow Thermowood Šedá Elektrický 2 kW (nebo navíc CULT si)  
         

Materiály a technická řešení

Celodřevěné sudy

Celodřevěné sudy
V původní a tradiční podobě jsou stěny i vnitřní lavice koupacích sudů konstruovány pouze ze vhodného dřeva. Toto řešení upřednostní zastánci přírodních materiálů. Celodřevěné sudy Kirami jsou vyráběny výhradně z kvalitních materiálů, borovice thermowood nebo červeného cedru, přesto je u těchto sudů potřeba počítat s kratší životností a vyššími nároky na udržení hygienické kvality vnitřního povrchu.
 

Sudy s plastovou vložkou

Sudy s plastovou vložkou
V moderním pojetí zajišťuje vodotěsnost sudu tvarovaná vnitřní plastová vložka. Kromě dlouhé životnosti uživatelé ocení snadnou údržbu vnitřních povrchů a obvodové lavice se spoustou místa k pohodlnému sezení. Bezpečný vstup do sudu garantují integrované vnitřní schůdky, které mohou posloužit také jako ochlazovací sedátko. Široká škála různých tvarů a rozměrů ve třech modelových řadách nabízí výběr vhodného řešení pro páry, rodiny i pro velké skupiny přátel.

Vnější obložení

Vnější obložení
Koupací sudy Kirami nabízejí mimořádně rozsáhlý výběr různých stylů, materiálů a barevných provedení vnějšího obložení - kabinetu. Kromě tradičních dřevěných obkladů ze smrku, borovice thermowood nebo z luxusního červeného cedru, můžete volit také bezúdržbový dřevoplastový obklad nebo jedinečné kovové kabinety.

Vnitřní barvy

Vnitřní barvy
Barevná paleta vnitřních plastových vložek sudů Kirami umožní dokonale sladit vybraný sud s okolním prostředím. Můžete zvolit bazénovou modrou barvu, jemné béžové tóny pro přírodní prostředí nebo stále oblíbenější šedé odstíny pro moderní novostavby.

Topidla

Topidla
Všechna topidla sudů Kirami jsou vyráběna z prvotřídní hliníkové slitiny AlMg3, která se vyznačuje vysokou tepelnou vodivostí. Díky externímu umístění kamen dochází k perfektnímu směšování teplé vody se studenou a lázeň v sudu je tak všude rovnoměrně teplá. Není potřeba používat míchací pádlo, jako je tomu u vnitřních kamen a navíc topidlo nezabírá místo uvnitř sudu. Můžete vybírat z šesti výkonových variant, lze snadno připojit pískovou filtraci a podle potřeby je možno venkovní topidlo kdykoliv odpojit či vyměnit.

Elektrický ohřev a filtrace

Elektrický ohřev a filtrace
Kromě tradičních kamen na dřevo či dřevěné uhlí nabízíme u sudů Kirami také možnost elektrického ohřevu vody. Jednotka Tubtainer 2 obsahuje kromě elektrického ohřevu s výkonem 2 kW také recirkulační čerpadlo a jemný kartušový filtr. Vysoký uživatelský komfort doplňuje ovládací panel s LED displejem pro nastavení filtračních časů.

Kryty a izolace

Kryty a izolace
Nejoblíbenějším krytem je u sudů Kirami originální plastová "poklička" s vyraženým firemním logem. Alternativně je možno použít izolovaný termokryt, který se před použitím sudu složí napůl. Za příplatek nabízíme také možnost tepelné izolace stěn, jako perfektní izolant však funguje uzavřená vrstva vzduchu mezi vnitřní plastovou vložkou a vnějším kabinetem.

Osvětlení a doplňky

Osvětlení a doplňky
Většina vnitřních plastových vložek sudů Kirami umožňuje instalaci LED osvětlení, které bude ještě více lákat k noční koupeli. V nabídce je však celá řada dalších doplňků. Doporučujeme zejména vnější dřevěné schody, držáky nápojů nebo prosklená přikládací dvířka pro většinu externích kamen.
 
Lukáš Dušek - bazény a zakrytí
Lukáš Dušek - bazény a zakrytí
+420 602 774 195
Lukáš Dušek - bazény a zakrytí
Showroom Moravany
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Chci schůzku v showroomu