KIRAMI Dual

Jedinečná inovace od společnosti KIRAMI. Koupací sudy modelové řady Dual jsou vybaveny komplexní jednotkou zajišťující recirkulaci, filtraci, ohřev i chlazení vody a dokonce její sanitaci!
KIRAMI Dual

Dostupné varianty

Sudy Kirami Dual

Sudy Kirami Dual
Seznam modelů Vnější obložení Vnitřní barvy Ohřev  
Tiny Dual Thermowood Světle šedá Dual  
Breezy Dual Thermowood Světle šedá Dual  
Family L Dual Thermowood Světle šedá Dual  
         

Materiály a technická řešení

Sudy s plastovou vložkou

Sudy s plastovou vložkou
V moderním pojetí zajišťuje vodotěsnost sudu tvarovaná vnitřní plastová vložka. Kromě dlouhé životnosti uživatelé ocení snadnou údržbu vnitřních povrchů a obvodové lavice se spoustou místa k pohodlnému sezení. Bezpečný vstup do sudu garantují integrované vnitřní schůdky, které mohou posloužit také jako ochlazovací sedátko. Široká škála různých tvarů a rozměrů ve třech modelových řadách nabízí výběr vhodného řešení pro páry, rodiny i pro velké skupiny přátel.

Vnější obložení

Vnější obložení
Koupací sudy Kirami nabízejí mimořádně rozsáhlý výběr různých stylů, materiálů a barevných provedení vnějšího obložení - kabinetu. Kromě tradičních dřevěných obkladů ze smrku, borovice thermowood nebo z luxusního červeného cedru, můžete volit také bezúdržbový dřevoplastový obklad nebo jedinečné kovové kabinety.

Vnitřní barvy

Vnitřní barvy
Barevná paleta vnitřních plastových vložek sudů Kirami umožní dokonale sladit vybraný sud s okolním prostředím. Můžete zvolit bazénovou modrou barvu, jemné béžové tóny pro přírodní prostředí nebo stále oblíbenější šedé odstíny pro moderní novostavby.

Kryty a izolace

Kryty a izolace
Nejoblíbenějším krytem je u sudů Kirami originální plastová "poklička" s vyraženým firemním logem. Alternativně je možno použít izolovaný termokryt, který se před použitím sudu složí napůl. Za příplatek nabízíme také možnost tepelné izolace stěn, jako perfektní izolant však funguje uzavřená vrstva vzduchu mezi vnitřní plastovou vložkou a vnějším kabinetem.

Osvětlení a doplňky

Osvětlení a doplňky
Většina vnitřních plastových vložek sudů Kirami umožňuje instalaci LED osvětlení, které bude ještě více lákat k noční koupeli. V nabídce je však celá řada dalších doplňků. Doporučujeme zejména vnější dřevěné schody, držáky nápojů nebo prosklená přikládací dvířka pro většinu externích kamen.
 

Jednotka KIRAMI Dual

Jednotka KIRAMI Dual

Jedinečná inovace od předního evropského výrobce - společnosti KIRAMI. Koupací sudy modelové řady Dual jsou vybaveny komplexní jednotkou zajišťující recirkulaci, filtraci, ohřev i chlazení vody a dokonce její sanitaci! 

Lukáš Dušek - bazény a zakrytí
Lukáš Dušek - bazény a zakrytí
+420 602 774 195
Lukáš Dušek - bazény a zakrytí
Showroom Moravany
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Chci schůzku v showroomu