DMS Suite Spa

Naše nejnovější a nyní také nejoblíbenější modelová řada Suite Spa radikálně mění pohled na standardní vybavení a rozsah využití vířivky. Vířivky DMS Suite Spa mají v základním vybavení zvedák/ držák termokrytu, schody s madlem a úložným prostorem, slunečník a sklopný stolem s chladičem nápojů.
Modely L jsou s lehátkem, modely S jen se sedátky
Série Suite Spa
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
+420 602 545 067
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Showroom Moravany
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Chci schůzku v showroomu

Vířivky, které mají všechno

Vířivky Dream Maker řady Suite Spa jsou unikátní svou koncepcí vše v jednom. Standardním vybavením těchto vířivek je vše potřebné pro dokonalou relaxaci:
  • slunečník
  • integrovaný zvedák
  • termokryt
  • sklopný stolek a chladící schránka
  • schody s úložným prostorem a madlo
  • podhlavníky
  • fontána
  • podhladinové osvětlení
  • vnější osvětlení

Dostupné varianty

Cabana 2500 / 3500 L

Cabana 2500 / 3500 L
Model Rozměr Objem vody Počet osob Počet trysek Počet čerpadel
2500 L 203 x 203 x 86 cm 1189 L 4 25 1
3500 L 203 x 203 x 86 cm 1189 L 4 35 2
           

Cabana 2500 / 3500 S

Cabana 2500 / 3500 S
Model Rozměr Objem vody Počet osob Počet trysek Počet čerpadel
2500 S 203 x 203 x 86 cm 1189 l 5 25 1
3500 S 203 x 203 x 86 cm 1189 l 5 35 2
           

Materiály a technická řešení

Snadná manipulace a ovládání

 Snadná manipulace a ovládání
Díky nízké hmotnosti je manipulace s vířivkou Dream Maker mimořádně snadná a její umístění nebo případné přemístění v budoucnu nebude vyžadovat objednávku stěhovací firmy. Zapojení a základní nastavení zajistí náš technik, jednoduché provozní nastavení si velmi rychle osvojíte.
 

Nerozbitná skořepina

Nerozbitná skořepina
Rotačně odlévaná skořepina z HDPE je prakticky nerozbitná a mnohem méně citlivá na poškrábání než akrylátový povrch. Bude vám sloužit a vypadat skvěle po mnoho let a rozhodně nebudete řešit shnilé či prorezivělé podpůrné konstrukce ani bubliny či jinou degradaci akrylátového povrchu. Volný vnitřní prostor a odnímatelné obvodové panely přitom umožní servisní přístup ke všem tryskám a rozvodům.

Nízké náklady

Nízké náklady
Konstrukce každé vířivky Dream Maker je tvořena vnější a vnitřní stěnou, volný prostor je pečlivě obvodově izolován nenasákavou pěnou. Tato obvodová izolace omezí tepelné ztráty v chladných měsících na minimum a díky tomu se výrazně sníží četnost spínání elektroohřevu.
Sofistikovaný ohřev M7 spočívá v cirkulaci vody přes titanovou ohřevovou spirálu, která probíhá na úspornou nízkou rychlost filtračního čerpadla. Samotný elektrický ohřev má dvě spolehlivé sondy, které permanentně měří teplotu vstupní i výstupní vody a zajistí optimální spínání. Dvě speciální fitinky navíc využívají rychlé proudění vody k dodatečnému generování tepla pomocí tření bez spotřeby elektřiny.
U termokrytu Super Seal, který je standardní součástí každé naší vířivky, si všimnete perfektního zpracování: povrch má UV ochranu pro dlouhou životnost, spoje jsou prošity dvakrát až třikrát, přesahy spolehlivě chrání okraje vířivky a k zabezpečení slouží dětské zámky. Každý termokryt Super Seal je vyroben tak, aby přesně pasoval do vybrání v úrovni horní hrany skořepiny. Nedochází tak k žádnému úniku tepla pod nedoléhajícím termokrytem a izolace je perfektní.

Kvalita vody

Kvalita vody
Majitelé vířivky Dream Maker si nemusí dělat velké starosti s péčí o vodu. Patentovaný filtrační systém Convex 2 zahrnuje velký skimmer zachycující více nečistot, jemný elipsovitý filtr a promyšlené proudění vody, které zaručí čisté dno bez otravných sacích košů. S dezinfekcí vody výrazně pomůže integrovaný ozonový generátor.

Hydromasáž

Hydromasáž
Výkon osazeného dvourychlostního čerpadla je přizpůsoben počtu trysek, takže počítejte s dostatečnou silou masážního proudu. Ten zjemníte nebo zesílíte regulovatelným přisáváním vzduchu. Strategicky umístěné bodové trysky poskytují kvalitní hloubkovou masáž a rohová sedadla vířivek Stonehenge mají navíc v opěrné části důmyslé prolisy, které zajistí masáž na celé ploše zad.

Design a osvětlení

Design a osvětlení
Vířivky Dream Maker jsou díky svým elegantním tvarům rozpoznatelné na první pohled. Vyberte si barvu skořepiny a k ní sladěné či kontrastní obvodové panely tak, abyste vytvořili správnou kombinaci pro plánované umístění.
Všechny vířivky Dream Maker mají již v základní výbavě skimmer a vodopád nebo fontánu s LED podsvícením, které navodí barevnou atmosféru podle vašeho přání. Vířivky řady Crossover a Suite Spa mají navíc osm vnějších LED světel, která jsou synchronizována s vnitřním osvětlením.

Zdravotní přínosy

Zdravotní přínosy
Pobyt v teplé vodě má řadu pozitivních přínosů, mezi které patří relaxace, úleva od bolesti, dobrý noční spánek a celkové zlepšení kvality života. Voda snižuje gravitační zátěž až o 90 %, což znamená relaxaci pro svaly i klouby. Koupel v horké vodě mírně zvyšuje tělesnou teplotu, což přináší vyšší cirkulaci krve a úlevu od různých bolestí. Vířivku Dream Maker budete opouštět s pocitem naprostého uvolnění a spokojenosti.
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
+420 602 545 067
Vlastimil Zhoř - vířivky a sauny
Showroom Moravany
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Chci schůzku v showroomu