Minibazény NINFEA

Oáza klidu, fyzické i psychické relaxace v příjemně teplé vodě s jemnou bublinkovou masáží.
Minibazén NINFEA
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
+420 777 099 687
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
Showroom
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Schůzka v showroomu

Minibazény NINFEA

Mimořádný úspěch relaxačních bazénů DV PLAYA vedl k rozšíření této řady o nový model NINFEA. Také tento minibazén se díky své kompaktní konstrukci s integrovanou filtrací vejde i do stísněných prostorů, nižší hladina vody znamená snížené zatížení na 1 m2, což dává možnost instalace na terase či větším balkonu.

Bazén NINFEA nabízí každodenní regeneraci v teplé vodě s bublinkovou masáží. Příjemné pocity navodí také jedinečný vzhled bazénu NINFEA, který mu propůjčuje kombinace unikátních obkladových panelů a měkkého obvodového lemu z voděodolného materiálu Sky Nautico.

Výhody bazénů NINFEA 

 • minimální stavební příprava – potřebujete pouze dostatečně únosnou, rovnou podkladní plochu a přívod elektro 230 V
 • velmi rychlá montáž, koupete se v den dodání
 • montážní stavebnice – bazén se dá snadno dostat kamkoliv
 • snížené zatížení na 1 m2 – možnost instalace na terasách a balkonech*
 • integrovaná filtrace skrytá v zadní části bazénu
 • v ceně je zahrnuto také podhladinové LED osvětlení
 • vířivka s ohřevem
 • mobilita – bazén NINFEA je možno snadno přestěhovat
 • pětiletá záruka na konstrukci a vodotěsnost bazénové fólie
* - přitížení na 1 m2 od napuštěného bazénu NINFEA je cca 660 kg, v případě potřeby prosím prověřte únosnost vaší terasy se statikem

Dostupné varianty

Modely NINFEA

Modely NINFEA
 • Bazén NINFEA nabízíme ve dvou velikostech s rozměry:
  • NINFEA 1 ->  2,33 x 2,33 x 0,73 m (vnitřní rozměry 1,47 x 1,96 m, hloubka 0,55 m)
  • NINFEA 2 ->  3,30 x 2,33 x 0,73 m (vnitřní rozměry 2,45 x 1,96 m, hloubka 0,55 m).
Bazén  je vybaven vybaven integrovanou filtrací a LED osvětlením, navíc je vybaven vzduchovým kompresorem pro bublinkovou koupel, průtokovým elektrickým ohřevem, řídicím systémem a tepelně-izolačním hladinovým krytem.

Materiály a technická řešení

Integrovaná filtrace

Integrovaná filtrace
Bazén je vybaven integrovanou filtrací obsahující skimmer, zpětnou trysku, samonasávací čerpadlo a jemný polypropylenový filtr. Vše je umístěno v zadní časti bazénu pod krytem s dobrým přístupem.

Vnější opláštění NINFEA

Vnější opláštění NINFEA
Provedením obkladových panelů se bazén NINFEA odlišuje na první pohled. Do hliníkového rámu obkladových panelů jsou vpletena polypropylenová námořní lana evokující tahy malířského štětce. Minibazén NINFEA je dostupný ve třech variantách, odvážná barevnost verze Monet přitom odkazuje na slavné leknínové obrazy impresionistického mistra a povyšuje tento nadzemní bazének na úroveň uměleckého díla.

Obvodové polštáře NINFEA

Obvodové polštáře NINFEA
Po celém obvodu bazénu NINFEA je měkce polstrovaný lem, pevně kotvený k nosné konstrukci bazénu. Relaxační prostor bazénu se tak nachází i mimo vodní plochu a láká ke sdílení společné radosti. Rozšířená část kryje technický prostor a perfektně se hodí jako lehátko ke slunění.
Výplň obvodových polštářů bazénu NINFEA je tvořena nenasákavou pěnou, potah v barvě oblačné šedi je z  vodoodpudivého materiálu Sky Nautico, které lze snadno čistit.

Světlo NINFEA

Světlo NINFEA
Každý bazén NINFEA je standardně vybaven bílým podhladinovým světlem, které dodá romantickou atmosféru večernímu koupání.
Toto osvětlení kombinuje vysoký světelný výkon s nízkou spotřebou energie (méně než 4 W) a velkou odolností.
Ovládací tlačítko světla je diskrétně integrováno do vnitřního prostoru bazénu, stejně jako spínací tlačítko bublinkové masáže.

Kovová konstrukce NINFEA

Kovová konstrukce NINFEA
Lehká samonosná konstrukce bazénu NINFEA je vyrobena z hliníkových profilů s povrchovou úpravou práškovým lakováním, spojovací prvky jsou z nerezové oceli. Záruka na životnost konstrukce je 5 let. 
Zásadní inovací bazénu NINFEA je modulární konstrukční systém, který poskytuje variabilitu a umožňuje rychlou montáž.

Bazénová folie NINFEA

Bazénová folie NINFEA
Vodotěsnost bazénu NINFEA zajišťuje bazénová fólie s polyesterovou výztužnou membránou a speciální povrchovou úpravou proti skvrnám a UV záření. Počítačem řízené řezání, svařování fólie a kontrola vodotěsnosti spojů probíhají přímo ve výrobním závodě Laghetto v Itálii v souladu s normou ISO 9001. V nabídce jsou dvě barevné varianty sladěné s obkladovými panely.

Řídicí jednotka

Řídicí jednotka
Tento inovativní systém dává uživateli možnost ovládat jemnou vzduchovou masáž a systém vyhřívání, který prodlouží koupací sezónu o několik týdnů. Skříň řídicí jednotky je umístěná v technickém prostoru bazénu a zahrnuje recirkulační čerpadlo 230 V/ 115 W s maximálním průtokem 7.000 l/h. Součástí je také elektrický průtokový ohřev 2 kW/ 230 V s resetovatelnou tepelnou ochranou. Jeho výkon zajistí dosažení teploty vody o 15 C° vyšší, než by byla teplota vody v nevyhřívaném bazénu za stejných podmínek (platí při používání dodaného hladinové izolace). Integrován je rovněž vzduchový masážní systém s dmychadlem 230V a výkonem 700W, stejně jako transformátor pro napájení bílého LED osvětlení. Řídicí jednotka je doplněna displejem s klávesnicí pro ovládání teploty vody, filtračních cyklů, ventilátoru pro vzduchovou masáž a zapínání LED světla.
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
+420 777 099 687
Helena Antonyová - bazény a zakrytí
Showroom
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Schůzka v showroomu