Step by step assistance

Thanks to the many years of experience, we know quite well what really matters when someone is choosing a spa or building a pool. We will be happy to become your guide from the right choice to the first splash.
Assistance

Konzultace

Začínáte přemýšlet o bazénu nebo vířivce a chtěli byste rychle základní informace? Ozvěte se nám prosím prostřednictvím kontaktního  formuláře, e-mailem na info@baspa.cz nebo telefonicky na +420 777 099 687 (bazény) resp. na +420 602 545 067 (vířivky).

 

Pokud už máte přesnější představu a chcete s námi vše podrobně prodiskutovat, budeme rádi, když si s námi předem domluvíte telefonickou konzultaci. Vyplňte prosím kontaktní formulář včetně času, kdy chcete být kontaktováni, my vám termín prostřednictvím sms potvrdíme, zavoláme vám a vše v klidu probereme.

Schůzka

Vzhledem k šíři naší nabídky bazénů, vířivek i jejich příslušenství doporučujeme při výběru navštívit naši vzorkovou prodejnu v Moravanech u Brna. Na místě uvidíte celou řadu modelů a některé vířivky dokonce napuštěné a připravené k vyzkoušení.

 

Pokud váháte, který bazén či vířivka se do vybrané části zahrady nebo terasy hodí, anebo řešíte zakomponování do členitějšího terénu, rádi za vámi přijedeme na místo realizace a vše probereme přímo u vás.

Abychom se vám mohli věnovat, sjednejte si, prosím, termín předem přes formulář.
 

Nabídka

Telefonický rozhovor, fotodokumentace zaslaná e-mailem nebo osobní jednání jsou užitečnými podklady pro zpracování podrobné cenové nabídky. Na základě uvedených vstupů pro vás připravíme nezávaznou kalkulaci. Finální rozhodnutí bude na vás.
 

Vizualizace

Pokud by vám v rozhodování pomohla představa, jak bude bazén na vašem pozemku vypadat, můžeme pro vás zhotovit jednoduchou vizualizaci. Bazén nebo vířivku zakomponujeme do vhodné fotky místa realizace, abyste mohli budoucí stav lépe posoudit.
 

Lukáš Dušek - pools and cover
Lukáš Dušek - pools and cover
+420 602 774 195
Lukáš Dušek - pools and cover
Showroom Moravany
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Showroom visit