Bazény DV Playa

Relaxační minibazén Playa je skvělým místem pro každodenní relaxaci a rychlé osvěžení. Nejen na zahradě, ale také na terase městského bytu či v interiéru.
Dolce Vita PLAYA
Helena Antonyová - pools and covers
Helena Antonyová - pools and covers
+420 777 099 687
Helena Antonyová - pools and covers
Showroom
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Showroom visit

Bazény DV Playa

Modelová řada Dolce Vita Playa si krátce po svém uvedení na trh v roce 2016 získala mimořádnou oblibu.

Tento minibazén se díky své kompaktní konstrukci s integrovanou filtrací vejde i do stísněných prostorů, nižší hladina vody znamená snížené zatížení na 1 m2, což to dává možnost instalace na terase či větším balkonu.

Bazén Dolce Vita Playa je ideální pro každodenní rychlé osvěžení, s doplňujícím ohřevem a bublinkovou masáží se může změnit v perfektní relaxační zónu.
Stejně jako u všech výrobků firmy Laghetto, vyznačuje se také modelová řada DV Playa promyšlenými technickými detaily a vysokou kvalitou použitých materiálů.

Bazén Playa si můžete za příplatek doplnit o vámi zvolenou sestavu nábytkových dílů a polštářů, které z minibazénku udělají to pravé místo pro dokonalou relaxaci.
Vybírat můžete z předdefinovaných sestav nebo nábytkové díly kombinovat podle vlastní volby.

Výhody bazénů Dolce Vita Playa 

 • minimální stavební příprava – potřebujete pouze dostatečně únosnou, rovnou podkladní plochu a zásuvku či přívod elektro 230 V (podle verze)
 • velmi rychlá montáž, koupete se v den dodání
 • montážní stavebnice – bazén se dá snadno dostat kamkoliv
 • snížené zatížení na 1 m2 – možnost instalace na terasách a balkonech*
 • integrovaná filtrace skrytá v zadní části bazénu
 • v ceně je zahrnuto také podhladinové LED osvětlení
 • dvě verze: minibazén nebo vířivka s ohřevem
 • možnost rozšířit o nábytkové díly Playa Living
 • mobilita – bazén Playa je možno snadno přestěhovat
 • pětiletá záruka na konstrukci a vodotěsnost bazénové fólie
* - přitížení na 1 m2 od napuštěného bazénu DV Playa je cca 660 kg, v případě potřeby prosím prověřte únosnost vaší terasy se statikem

Product options

Modely Dolce Vita Playa

Modely Dolce Vita Playa
 • Bazén Dolce Vita Playa nabízíme ve třech velikostech s rozměry:
  • 2,20 x 2,20 x 0,70 m (vnitřní rozměry 1,80 x 1,40 m, hloubka 0,60 m)
  • 2,20 x 3,20 x 0,70 m (vnitřní rozměry 1,80 x 2,40 m, hloubka 0,60 m)
  • 2,20 x 4,20 x 0,70 m (vnitřní rozměry 1,80 x 3,40 m, hloubka 0,60 m).
 • Verze MINIBAZÉN je vybavena integrovanou filtrací a LED osvětlením
 • Verze VÍŘIVKA je navíc vybavena vzduchovým kompresorem pro bublinkovou koupel, průtokovým elektrickým ohřevem, řídicím systémem a tepelně-izolačním hladinovým krytem.

Technical solutions

Samonosná kovová konstrukce Playa

Samonosná kovová konstrukce Playa
Samonosná kovová konstrukce bazénu je vyrobena z žárově zinkované oceli ZVS TEC, spojovací prvky jsou z nerezové oceli, lišta pro osazení fólie je hliníková. Záruka na životnost konstrukce je 5 let.

Bazénová fólie Playa

Bazénová fólie Playa
Vodotěsnost bazénu Playa zajišťuje bazénová fólie s polyesterovou výztužnou membránou a speciální povrchovou úpravou proti skvrnám a UV záření. Počítačem řízené řezání, svařování fólie a kontrola vodotěsnosti spojů probíhají přímo ve výrobním závodě Laghetto v Itálii v souladu s normou ISO 9001.

Integrovaná filtrace

Integrovaná filtrace
Bazén Playa je vybaven integrovanou filtrací obsahující skimmer, zpětnou trysku, samonasávací čerpadlo a jemný polypropylenový filtr. Vše je umístěno v zadní časti bazénu pod krytem s dobrým přístupem.

Podhladinové světlo Playa

Podhladinové světlo Playa
Bazén Playa je nasvícen výkonným bodovým LED světlem umístěným pod hladinou ve stěně bazénu.

Vnější opláštění

Vnější opláštění
Opláštění z panelů z umělého ratanu v bílé nebo hnědé barvě propůjčí minibazénu Playa dokonalý vzhled a jistě se tak stane exkluzivním doplňkem jakéhokoliv prostoru. Ratanové panely mají pevnou rámovou konstrukci a současně tvoří horní lem bazénu.

Lehátko Playa

Lehátko Playa
Uživatelský komfort doplňuje měkké lehátko s povrchem z luxusního materiálu Sky Nautico. Lehátko má své místo na krytu technického prostoru, který slouží jako plocha ke slunění. Tento příplatkový doplněk je dostupný ve čtyřech barvách.

Vybavení verze VÍŘIVKA

Vybavení verze VÍŘIVKA
Verze VÍŘIVKA je kromě filtrace vybavena také vzduchovým kompresorem 700 W a průtokovým elektrickým ohřevem 2 kW. Veškeré technické komponenty jsou bezpečně uzavřeny ve schránce z ABS, která obsahuje také řídicí systém s digitálním ovládacím displejem. Můžete si na něm nastavit nejen filtrační časy, ale také požadovanou teplotu vody. Osvětlení i hydromasáž se v tomto případě ovládá tlačítky přímo z bazénu.

Playa Living

Playa Living
Koncepce nábytkových dílů z umělého ratanu Playa Living dává možnost rozšířit minibazén Playa o navazující relaxační prostor, kde se mohou členové domácnosti potkat při společném odpočinku. Na vyžádání vám rádi pomůžeme navrhnout optimální sestavu doplněnou o vhodné polštáře z materiálu Sky Nautico.
 
Helena Antonyová - pools and covers
Helena Antonyová - pools and covers
+420 777 099 687
Helena Antonyová - pools and covers
Showroom
Bohunická cesta 15, Moravany u Brna
Showroom visit